Wrażliwi nie czytać

Nie sprawdziło się wprawdzie nic z tego, co skrupulatnie przewidywałam byłam w tej notce, natomiast zupełnie zapomniałam, że niebranie hormonów powoduje mniejszą regularność i przewidywalność pojawiania się wiadomej kobiecej przypadłości. W związku z tym przedwczoraj w łazience przeżyłam ciężki szok, długą chwilę zastanawiałam się, co to właściwie jest i o co chodzi, jakbym nigdy w życiu własnej krwi jeszcze nie oglądała. I doprawdy mało brakowało, abym z łazienki firmowej wybiegła z wrzaskiem: jezu, ludzie, krew, umieram! Zdołałam się jednak opanować w ostatniej chwili. A wszystko przez to, że przeczytawszy starannie ulotkę od pigułek zakodowałam sobie w umyśle, że pierwsza miesiączka po odstawieniu może się spóźnić o tydzień, wyszło mi zatem, że mnie na pewno się o tyle spóźni, a tymczasem ona się pojawiła wcześniej. Naprawdę wyrosłam już z czasów, kiedy takie rzeczy mnie zaskakiwały.

A poza tym wczoraj pierwszy raz odważyłam się zaparkować równolegle wjeżdżając tyłem na krawężnik. Dotychczas byłam przekonana, że jest to absolutnie niemożliwe, a tymczasem okazało się dużo łatwiejsze niż się spodziewałam. Oczywiście wjechałam nieco za głęboko, ale lepiej za głęboko, niż za płytko – nieprawdaż, drogie panie?

A dziś rano zarejestrowałam samochód! W końcu! Najgorsze okazało się zdrapywanie starej nalepki z przedniej szyby, użyłam do tego paznokci, śrubokręta, benzyny w charakterze rozpuszczalnika, oraz kolegi. Niech tylko pan ubezpieczyciel mnie jeszcze uszczęśliwi swą wizytą…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s