…naprawdę nie dzieje się nic

Straszną nudą wieje. Poczta wydała moją paczkę obcej babie, baba zadzwoniła i zażądała, żebym do niej przyjechała po przesyłkę. Inna baba, z którą współpracowałam, znienacka uciekła zabierając z biura sprzęt komputerowy, pozostawiając natomiast niezapłacone faktury i niezrealizowane zlecenia, o czym poinformowała mnie jej pracownica, która nie zobaczy już swoich pieniędzy. Przypuszczam, że takie rzeczy zdarzają się wszystkim codziennie. Przyszła zima i znowu mam zimną wodę, jednak trzeba się będzie wyprowadzić, bo nie mam już siły z nimi walczyć. Najbardziej ekscytującym momentem dnia jest wieczór, gdy włączam Monka, po czym przeżywam frustrację stulecia, po trzech minutach filmu domyślając się, jak uskuteczniono morderstwo, i przez następne czterdzieści minut skręcam się przed monitorem pragnąc, żeby Monk w końcu na to wpadł. Na szczęście tak zdarzyło się tylko raz, bo w przeciwnym razie frustracja z pewnością by mnie zabiła. Kupiłam też dwa prezenty gwiazdkowe, wprawdzie oba tej samej osobie, ale sezon uważamy za rozpoczęty. Straszna nuda, mówię.

4 thoughts on “…naprawdę nie dzieje się nic

  1. poczta poslka to jest najgłuszpa instytucja jaką znam. kafka do kwadratu. wczoraj spędziłam tam 1h15, a konktretnie na dóch pocztach, gdzie próbowałam odnaleźć swoją przesyłkę (bo listonosz awiza nie był łaskaw zostawić, żebym wiedziała na której poczcie mam szukać).
    nienawidzę poczty.
    i powiem Ci szczerze, sama wyprawa na pocztę powinna być nagradzana jakąś kompensacją za szkodliwe warunki życia. więc nie mów, że nie dzieje się nic i nudą wieje ;)))

  2. jest najgłupsza i straszna, zgadzam się. ale nie jechałam na pocztę, tylko do baby, co miała moją paczkę, nuda ;).

  3. a ja dostałam Monka 🙂 leżał na moim biureczku i czekał sobie!!!!!!!! juhu 🙂 dziękuję :)))))))))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s