Taki Midas trochę na opak

W nocy między sobotą i niedzielą okazało się też, że po pijaku wyłazi ze mnie strona osobowości zwana harcereczką, która tym razem zabrała się za napominanie koleżanki, aby przestała mi podpijać z kieliszka, ponieważ prowadzi. Koleżanka nie mogła radośnie porzucić swego samochodu, jak ja to uczyniłam, gdyż była na smyczy i musiała być do dyspozycji w razie telefonu. Z harcereczką niedługo nikt nie będzie chciał pić, bo straszliwie przynudza, a ponieważ zdaje się stanowić integralną część mnie, to mamy problem obie. Dobrego chirurga osobowości potrzebuję pilnie.

Jakoś nagle stałam się królem Midasem a rebours. Ostatnio czego się nie dotknę, to psuję. Łącznie ze sobą samą: w piątek oparzyłam własne podniebienie, w niedzielę zaś przytrzasnęłam kciuk. Boli do dziś. Oczywiście, nie jest tak źle, jak mogłoby być, ale powoli jakoś tracę ducha i humor. Na pocieszenie przyszedł naszyjnik z trendymanii (tulipana dostałam przy innej okazji), jest piękny, i cudem jakimś nie zepsułam go przy pierwszym założeniu, co już jest pozytywnym objawem. Może by ta passa się na przykład już odkręciła?

12 thoughts on “Taki Midas trochę na opak

  1. Ty lepiej harcereczki pilnuj bo to skarb a następnym razem jak koleżanka będzie podpijać to wyjmij jakiś harcerski atrybut i w łeb

  2. mlodamezatka, harcereczka PRZYNUDZA, żaden to skarb. weź ją sobie :>

    dc, Ty mnie naprawdę czytasz uważnie! aż się speszyłam. duenia prycha pogardliwie i mówi, że jej się nie da amputować. obawiam się, że może mieć rację.

    laska, też tak uważam 😉

  3. jeszcze musisz zamówić torebusię i Cię z laską przyjmiemy do elitarnego klubu rąbnietych maniaczek:)

  4. jeszcze musisz zamówić torebusię i Cię z laską przyjmiemy do elitarnego klubu rąbnietych maniaczek:)

  5. JAK TO????????? To w czym nosisz: kalendarz, kluczyki do Józefiny, klucze do domu, chusteczki higieniczne, dokumenty oraz inne tym podobne niezbędne i całkowicie zbędne rzeczy, które poprostu trzeba mieć przy sobie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s