Znów o Harrym

„Zakon Feniksa” bardzo dobry i już. Wiem, ja mam specyficzne wymagania względem filmów (i nie tylko), ale wyszłam z kina i kompletnie nie wiedziałam gdzie jestem. Mimowolnie szukałam na tle Księżyca w pełni lecących na miotłach sylwetek, a za każdym rogiem spodziewałam się zobaczyć Fiennesa bez nosa. Niczego więcej od kina nie potrzebuję. Zdjęcia piękne, udało im się przekazać tyle fabuły, ile niezbędne, po namyśle mogłabym się czepiać paru szczegółów, ale mi się nie chce. Jakoś nie przychodzi mi do głowy żaden inny film, który przy piątej części jest nadal świetny w swoim rodzaju.
Do 29 numeru Polityki (z 21 lipca) dołączony był świetny „Pomocnik psychologiczny„. Jeśli mają Państwo możliwość zaopatrzenia się w egzemplarz, gorąco polecam. Za 3 zł można nabyć cyfrową wersję tygodnika, ale nie mam pewności, czy dodatek jest również dołączany.

9 thoughts on “Znów o Harrym

  1. Wszelkie dodatki do Polityki czytuję namiętnie, ale chwilowo mam problem z czytaniem w ogóle, więc najświeższy pomocnik leżakuje.

  2. aha, właśnie że jest też o tym, że pojęcie „wariat” niekoniecznie coś sensownego znaczy. sama zobaczysz.

  3. Właśnie po tej części naszło mnie, żeby spróbować jeszcze raz. I jakoś wcale mi nie przeszkadza, że wiem, co się wydarzy.
    Ja zresztą dziwna jestem, cóż. Biorę nową książkę do ręki, oglądam okładkę, czytam notę wydawcy, pierwszą stronę, a potem biegusiem na dwie ostatnie – i wtedy mogę już spokojnie czytać całość 😉

  4. ds: wiesz moze czy ta cyfrowa wersja wymaga jakchs durnych programow na windows czy calkowicie jest htmlowa tj. moge sobie to czytac i na linuxie i na mac?

  5. dżozefin, to ja robię tak samo z wyjątkiem biegusia na dwie ostatnie strony 😉

    Nina, wiem – niestety wymaga durnego programu zwanego Zinio Reader. pod Maca podobno jest, pod Linuksa oczywiście nie. pod Windows działa nieźle, ale i tak obraziłam się na nich za takie rozwiązanie i prenumeruję tradycyjnie za straszne pieniądze 😦 bez sensu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s